| Additionally | |
| Key Features | SIlent Click |
| Features | |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling | vertical |
| Power Supply | 1xAA |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| Application | for laptop, desktop computer |
| Connection interface | Bluetooth 5.0 |
| Type manipulator | mouse |
| Type of connection | wireless |
| Sensor Type | optic navy |
| DPI | 800 - 2400 |
| Packaging parameters | |
| Width | 130 mm |
| Height | 80 mm |
| Length | 50 mm |
| Weight | 0.14 kg |
| Volume | 0.0005 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 61 |
| Dimensions (HxWxD ) | 29x107x58 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback