| Additionally | |
| Packaging | 22x22.3x5.2 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Type | magnetic constructor |
| Material | Plastic |
| Colour | red, azure |
| Game Type | spare part set |
| Age group | 3 years and up |
| Gender | for girls, for boys |
| Connection Type | magnetic |
| No. of parts, pcs | 14 |
| Packaging parameters | |
| Width | 210 mm |
| Height | 50 mm |
| Length | 220 mm |
| Weight | 0.4 kg |
| Volume | 0.0023 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback