Whether we are going to the market or baking a cake, the Lori ® girls never get bored. We always find ways to be creative, using our skills and our imagination! Come and join us! Includes: 1 plate, 2 toasts, 1 jar of peanut butter, 2 sporks, 1 pot with lid, 1 mug, 1 camera, 1 hiking stick, 2 walkie talkies, 1 flashlight, 1 lamp, 1 bundle of hiking rope, 1 canteen water jug, 1 pair of binoculars with string, 1 compass with string, 1 sleeping bag, 1 box of bandages, 1 paper map of trails. Suggested for age 3+.
| Additionally | |
| Material | textile, plastic |
| Additional information | doll not included, compatible with LORI doll (15cm) |
| Size | 22 х16х 4 (packaging) |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | accessories |
| Type | for tourism |
| Equipment | dishes, 1 pitcher, 2 slices of toast, 1 jar of peanut butter, 1 compass, 1 map, 1 pot with lid, 1 mug, 1 camera, 1 hiking stick, 2 walkie talkies, 1 flashlight, 1 lamp, 1 sleeping bag, 1 box of bandages, 1 bundle of hiking rope, 1 pair of binoculars with string, 2 sporks |
| Power supply | no batteries required |
| Piece Count, pc(s) | 22 |
| Age suitability | 3+ |
| Packaging parameters | |
| Width | 160 mm |
| Height | 220 mm |
| Length | 40 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0014 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback