| Additionally | |
| Package Contents | USB cable, USB base |
| Key Features | Light effects various lighting modes |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | electronic, USB Power Base |
| Type | USB base |
| Material | Plastic |
| Colour | black |
| Game Type | building |
| Age group | 3 years and up |
| Gender | for girls, for boys |
| Series of construction set | Junior |
| Connection Type | block |
| No. of parts, pcs | 1 |
| Power supplies | 3xAAA or using USB cable |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 70 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Volume | 0.0002 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback