| Additionally | |
| Key Features | Quick charge, waterproof rate - IPX4, equalizer, Siri/ Google Now, surround sound, display, UVnano technology, update manager (FOTA), wear and tear sensor |
| System requirements | Android, iOS |
| Battery | |
| Working hours, h | 18 (2 зарядки) кейс, 5/6 год - навушники |
| Battery Type | Li-Ion |
| Charging time | 120 кейс, 60 хв - навушники |
| Battery capacity, mAh | 390 кейс/ 55 мАч * 2 - навушники |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | wireless |
| Application | for mobile devices |
| Headphone Type | liners |
| Wearing style | in-ear |
| Bluetooth version | 5.0 Bluetooth Low Energy/ Google Fast Pair Service |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 100 mm |
| Length | 60 mm |
| Weight | 0.19 kg |
| Volume | 0.0006 m3 |
| Physical | |
| Colour | white |
| The weight, g | 163 |
| Material (headband / bowl / ear cups) | silicone медичного класу |
| Dimensions | 90 x 90.6 x 58 |
| Specifications | |
| Microphone | Есть 2 пари, (C Mic/D Mic) Analog MEMS, NR/EC |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback