| Additionally | |
| Key Features | Energy-saving mode "Eco On", Smart Inverter Technology, Antibacterial coating |
| Opening the door | side |
| Voltage, V | 230 |
| Frequency, Hz | 50 |
| Protection of children | Есть |
| Control panel | |
| Control | touchscreen |
| Display | Есть LED |
| Equipment | |
| Grill | Есть 900 Вт |
| Grill type | quartz |
| Inverter system | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| Power, V | 1150 (микроволны) |
| Volume, l | 25 |
| Max power, W | 1450 комби (микроволны+гриль) |
| Internal coating | Easy Clean |
| Packaging parameters | |
| Width | 400 mm |
| Height | 290 mm |
| Length | 530 mm |
| Weight | 12.05 kg |
| Volume | 0.0615 m3 |
| Physical | |
| Colour | silver |
| The diameter of the pan, mm | 292 |
| Dimensions (HxWxD ) | 27.2 x 47.6 x 38.0 |
| The weight, kg | 10.3 |
| Programs | |
| Functions | Delay start timer, Clock, more/less button, defrosting with inverter technology, softening and melting, roasting, heating and keeping the dish warm, popular dishes, defrosting and cooking |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback