LEGO® Marvel Shuri's Sunbird (76211) looks as amazing as it is for kids to play with. Put this aircraft in the hands of a Black Panther fan aged 8 and up and watch their imagination soar!
| Additionally | |
| Weight, g | 630 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Type | construction set |
| Material | Plastic |
| Game Type | air transport |
| Age group | 8 years and up |
| Gender | for boys |
| Series of construction set | LEGO Super Heroes |
| Connection Type | block |
| No. of parts, pcs | 355 |
| Развитие | attention, imagination, fine motor skills, perseverance, fantasy, creativity, creative thinking, concentration of attention |
| Packaging parameters | |
| Width | 280 mm |
| Height | 80 mm |
| Length | 260 mm |
| Weight | 0.63 kg |
| Volume | 0.0058 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback