Bring classic Marvel movie action to life with the LEGO® Marvel Avengers: Endgame Final Battle (76192) playset.
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | heroes of fairy tales and cartoons, герої фільмів і серіалів |
| Type | construction set |
| Game Type | construction |
| Age group | 8 years and up |
| Gender | for girls, for boys |
| Series of construction set | LEGO Super Heroes Marvel Comics |
| No. of parts, pcs | 527 |
| Packaging parameters | |
| Width | 540 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 290 mm |
| Weight | 1.05 kg |
| Volume | 0.0094 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback