LEGO® Marvel The Guardians’ Ship (76193) is perfect for anyone aged 14 and up who is serious about the Marvel Avengers movies, or just loves making cool models.
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| A type | transportation |
| Type | construction set |
| Game Type | construction |
| Age group | 14 years and up |
| Gender | for girls, for boys |
| Series of construction set | LEGO Super Heroes Marvel Comics |
| No. of parts, pcs | 1901 |
| Packaging parameters | |
| Width | 580 mm |
| Height | 90 mm |
| Length | 380 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| Volume | 0.0198 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback