Get kids playing out action-packed adventures in space with this cool LEGO® Creator 3in1 Cyber Drone (31111) toy set. It features 2 rotating adjustable thrusters, posable elevators on the tail and a cockpit with an opening windshield, inspiring kids to enjoy hours of fun role play.
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| Type | construction set |
| Game Type | construction |
| Age group | 6 years and up |
| Series of construction set | LEGO Creator |
| No. of parts, pcs | 113 |
| Packaging parameters | |
| Width | 190 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 0.16 kg |
| Volume | 0.0011 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback