Immerse yourself in a challenging and rewarding building experience as your imagination transports you to GOTHAM CITY™ with the impressive LEGO® DC Batman™: Batman Cowl (76182).
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | маска |
| Type | construction set |
| Game Type | construction |
| Age group | 18+ |
| Gender | for boys |
| Series of construction set | Batman |
| No. of parts, pcs | 410 |
| Packaging parameters | |
| Width | 200 mm |
| Height | 90 mm |
| Length | 360 mm |
| Weight | 0.71 kg |
| Volume | 0.0065 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback