| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| Type | construction set |
| Game Type | building |
| Age group | 18+ |
| Gender | for girls, for boys |
| Series of construction set | LEGO Architecture |
| Connection Type | block |
| No. of parts, pcs | 1483 |
| Packaging parameters | |
| Width | 390 mm |
| Height | 100 mm |
| Length | 260 mm |
| Weight | 1.37 kg |
| Volume | 0.0101 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback