| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | fondue set |
| Type | accessory kit |
| Material | stainless steel |
| Colour | black |
| Volume, l | 1.5 |
| Piece Count, pc(s) | 9 (емкость из нержавеющей стали, горелка, 6 вилок разных цветов, держатель для вилок) |
| Packaging parameters | |
| Width | 210 mm |
| Height | 210 mm |
| Length | 210 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Volume | 0.0093 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback