| Features | |
| Additionally | Plastic cover, Cleaning is not abrasive |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | Kettle |
| Material | stainless steel |
| Volume, l | 2 |
| Handle | plastic |
| Type of heat source | suitable for all types of hotplates |
| Whistle | Есть |
| Packaging parameters | |
| Width | 180 mm |
| Height | 210 mm |
| Length | 180 mm |
| Weight | 0.65 kg |
| Volume | 0.0068 m3 |
| Physical | |
| Colour | steel |
| The weight, kg | 0.63 |
| Size | 18 x 18 x 21 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback