| Features | |
| Additionally | Plastic cover, Strainer |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | Teapot |
| Material | glass |
| Volume, l | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 60 mm |
| Height | 130 mm |
| Length | 130 mm |
| Weight | 0.39 kg |
| Volume | 0.001 m3 |
| Physical | |
| Colour | transparent with black |
| Size | 13x11.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback