| Additionally | |
| Colour | black |
| Cap | glass |
| Feature | marble inner surface |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Key Features | |
| Type | roaster, roaster |
| Material | aluminum |
| Non-stick coating | Есть |
| Volume, l | 7.5 |
| Packaging parameters | |
| Width | 130 mm |
| Height | 230 mm |
| Length | 410 mm |
| Weight | 2.91 kg |
| Volume | 0.0123 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback