| Additionally | |
| Package Contents | milk container, filter, brewing mechanism cleaning tablets |
| Key Features | removable drip tray, height-adjustable coffee dispenser, adjustable coffee strength |
| Functional capabilities | |
| Preparation | cappuccino, Latte, espresso, lungo coffee, Americano, latte macchiato, ristretto |
| Functions | cup heating, automatic shutdown, simultaneous preparation of 2 cups, coffee brew temperature adjustment, automatic descaling, recipe creation |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| A type | coffee machine |
| Power, V | 1450 |
| Control Type | touchscreen |
| Display | Есть |
| Type of instalation | desktop |
| Used coffee | in grains, milled |
| The volume of the tank, l | 2.3 |
| Pressure, bar | 15 |
| Built-in grinder | Есть |
| Cooking type | automatic |
| Number of cups, pieces, | 2 одновременно |
| The capacity of the grinder, g | 260 |
| Packaging parameters | |
| Width | 390 mm |
| Height | 500 mm |
| Length | 300 mm |
| Weight | 10.6 kg |
| Volume | 0.0585 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic |
| Colour | black |
| The weight, kg | 8.7 |
| Dimensions (WxHxD) | 24 х 36.3 х 37.2 cm |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback