| Additionally | |
| Package Contents | 2 tablets for cleaning, warranty card, coffee maker, needle for cleaning the milk frother, safety instructions, user's manual |
| Key Features | batch volume selection, adjustable coffee strength |
| Functional capabilities | |
| Preparation | cappuccino, espresso, hot water |
| Functions | automatic shutdown, automatic descaling |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| A type | espresso |
| Power, V | 1450 |
| Control Type | touchscreen |
| Display | Есть |
| Type of instalation | desktop |
| Used coffee | in grains |
| The volume of the tank, l | 3 |
| Grinding degree | 5 |
| Pressure, bar | 15 |
| Bean container holding capacity, g | 250 |
| Packaging parameters | |
| Width | 380 mm |
| Height | 490 mm |
| Length | 300 mm |
| Weight | 9.94 kg |
| Volume | 0.0559 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, kg | 8.15 |
| Dimensions (WxHxD) | 28 x 44 x 40 cm |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback