| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| A type | wired |
| Application | headset for PC, for IP-phones |
| Supply cable | one-sided |
| Cable length / distance of use, m | 1.2 |
| Packaging parameters | |
| Width | 160 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 180 mm |
| Weight | 0.18 kg |
| Volume | 0.0017 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| Specifications | |
| Sensitivity, dB | 102 |
| Frequency range | 20–22 000 Гц |
| Connection options | Plug 3.5 mm (mini-Jack) TRS |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback