Karcher RM 537 6.296-171.0.
| Main | |
| A type | abstergent |
| Equipment | Abstergent RM 537 |
| Designed for cleaning | tile, floor, linoleum |
| Аmount | 1 pc |
| Packaging parameters | |
| Width | 70 mm |
| Height | 260 mm |
| Length | 70 mm |
| Weight | 0.8 kg |
| Volume | 0.0013 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback