| Additionally | |
| Remote control | Есть |
| Adjusting the volume | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 6 months |
| Main | |
| A type | wireless |
| Application | for mobile devices, sports |
| Supply cable | two-sided |
| Headphone Type | liners |
| Wearing style | in-ear |
| Packaging parameters | |
| Width | 50 mm |
| Height | 160 mm |
| Length | 90 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Volume | 0.0007 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| Specifications | |
| Sensitivity, dB | 107 |
| Frequency range | 10-22000 Hz |
| Connection options | Bluetooth |
| Microphone | Есть |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback