| Capability | |
| Additionally | FM Receiver, PowerBank function |
| Wireless interfaces | Bluetooth 4.2 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Interfaces | |
| Inputs | USB |
| Main | |
| A type | 2.0 |
| Type | Portable speaker |
| Frequency range | 75 - 20000 |
| Power, V | 8 |
| Packaging parameters | |
| Width | 210 mm |
| Height | 150 mm |
| Length | 190 mm |
| Weight | 1.41 kg |
| Volume | 0.006 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic |
| Colour | gray |
| Dimensions ( HxWxD ) | 178 × 162 × 75,7 |
| The weight, g | 810 |
| Specifications | |
| Sensitivity, dB | 80 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback