JBL T110BT — это отсутствие проводов, возможность отвечать на звонки, 6 часов работы от аккумулятора и четкие, мощные басы с технологией JBL Pure Bass.
| Additionally | |
| Package Contents | eartips, charging cable |
| Key Features | angle plug, flat cord, cable with magnets |
| Adjusting the volume | Есть |
| Battery | |
| Working hours, h | 6 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | wireless |
| Application | for mobile devices, спортивные |
| Supply cable | two-sided |
| Headphone Type | liners |
| Wearing style | in-ear |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 160 mm |
| Length | 40 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Volume | 0.0006 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 16 |
| Specifications | |
| Sensitivity, dB | 96 |
| Intentional impedance, Om | 16 |
| Frequency range | 20-20000 Hz |
| Connection options | Bluetooth |
| Microphone | Есть |
| Speaker diameter | 9 mm |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback