| Features | |
| Additionally | natural materials |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| Category development | finger motility, fine motor skill |
| Age suitability | from 12 months |
| Type of toy | sorting game |
| For whom | for girls, for boys |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 300 mm |
| Height | 120 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 1.07 kg |
| Volume | 0.005 m3 |
| Physical | |
| Material | wood |
| Dimensions | 16х29х13 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback