| Features | |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Category development | finger motility, logical thinking, visual perception, perseverance, concentration of attention |
| Age suitability | 2+ |
| Type of toy | sorting game |
| For whom | for girls, for boys |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 330 mm |
| Height | 140 mm |
| Length | 100 mm |
| Weight | 0.59 kg |
| Volume | 0.0046 m3 |
| Physical | |
| Material | wood |
| Dimensions | 31 х 8 х 8,2 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback