| Additionally | |
| Material | wood, cardboard |
| Size | 15 x 15 (pizza), 10 x 10 cm (card) |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Kids |
| Type | Entertaining |
| Application | For the company, For two |
| Genre | Competitive |
| Age group | from 4 years |
| For whom | for boy, for girl |
| Number of Players | from 2 to 4 |
| Development category | attention, thinking, motor coordination, memory |
| Playing Time, min | 30 |
| Packaging parameters | |
| Width | 250 mm |
| Height | 70 mm |
| Length | 260 mm |
| Weight | 1.08 kg |
| Volume | 0.0046 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback