| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | puzzle |
| Age group | 6 years and up |
| For whom | girl, boy |
| Theme | art |
| Number of pieces, pcs | 100 |
| Packaging parameters | |
| Width | 280 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 220 mm |
| Weight | 0.64 kg |
| Volume | 0.0037 m3 |
| Physical | |
| Material | cardboard |
| Puzzle Size | 40 x 50 x 0.2 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback