| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Paper dolls |
| Type | Craft Kit |
| Gender | girl |
| Category development | fine motor skills, creative development, imagination, perseverance |
| Age | 5+ |
| Packaging parameters | |
| Width | 150 mm |
| Height | 230 mm |
| Length | 10 mm |
| Weight | 0.12 kg |
| Volume | 0.0003 m3 |
| Physical | |
| Colour | multicolored/mixed |
| Material | paper, foil |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback