| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | puzzle |
| Type | set 3 pcs |
| Age group | 1.5 years and up |
| For whom | girl, boy |
| Theme | animals |
| Number of pieces, pcs | 9 (каждый) |
| Packaging parameters | |
| Width | 220 mm |
| Height | 210 mm |
| Length | 190 mm |
| Weight | 0.7 kg |
| Volume | 0.0088 m3 |
| Physical | |
| Material | wood |
| Puzzle Size | 20 x 20 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback