| Features | |
| Additionally | magnetic pieces, carrying cardboard box with a handle |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| No. of parts, pcs | 52 |
| Category development | logical thinking, concentration of attention |
| Age suitability | 3+ |
| Type of toy | developing game |
| For whom | for girls, for boys |
| Number of Players | 1, 1 player and more |
| Packaging parameters | |
| Width | 80 mm |
| Height | 140 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 0.25 kg |
| Volume | 0.0016 m3 |
| Physical | |
| Colour | multicoloured |
| Material | wood |
| Dimensions | 14.5 x 8 x 14.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback