| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Musical instrument |
| Type | Drum |
| Packaging | cardboard box |
| Age group | 2+ |
| For whom | boy, girl |
| Subject | music |
| Packaging parameters | |
| Width | 240 mm |
| Height | 160 mm |
| Length | 230 mm |
| Weight | 0.65 kg |
| Volume | 0.0088 m3 |
| Physical | |
| Colour | red, Multicoloured, white |
| Material | wood |
| Size | 23 x 23 x 14.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback