| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | land transport |
| Type | set 4 pcs |
| Features | On rope |
| Age group | 1+ |
| Gender | boy |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 140 mm |
| Length | 310 mm |
| Weight | 1.09 kg |
| Volume | 0.0043 m3 |
| Physical | |
| Colour | natural, red, white, green, yellow, black, Grey |
| Material | wood |
| Size | 30 x 9 x 12.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback