| Additionally | |
| Colour | colorful |
| Material | wood, magnet |
| Size | 25 x 1,7 x 25 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Kids |
| Type | Labyrinth |
| Genre | Casual |
| Age group | from 2 years |
| For whom | for boy, for girl |
| Number of Players | for 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 260 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 300 mm |
| Weight | 0.59 kg |
| Volume | 0.0023 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback