| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | horn |
| Application | For bike |
| Colour | blue |
| Packaging parameters | |
| Width | 60 mm |
| Height | 70 mm |
| Length | 190 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0008 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback