| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Features | with sound effects |
| Material | wood, metal, rubber |
| Colour | Multicoloured |
| Age group | 1.5+ |
| Category development | hand motility |
| For whom | for girl, for boy |
| Size | 28.5 x 22 x 14 |
| Ride Method | with rope |
| Packaging parameters | |
| Width | 300 mm |
| Height | 160 mm |
| Length | 230 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Volume | 0.011 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback