| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Set with track |
| Features | Carrying handle, Magnetic |
| Packaging | cardboard box |
| Age group | 3+ |
| For whom | boy, girl |
| Package Contents | other accessories, tracks/rails, train |
| Power supplies | none |
| Packaging parameters | |
| Width | 600 mm |
| Height | 400 mm |
| Length | 130 mm |
| Weight | 3.56 kg |
| Volume | 0.0312 m3 |
| Physical | |
| Colour | Multicoloured |
| Material | wood, carton |
| Package size | 60 x 12 x 40 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback