A loft version of a children's kitchen, what an original concept! Like a central island, this magnificent toy kitchen in olive green tones will take pride of place in the children's bedroom or in the living room for hours of cooking fun!
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Kitchen |
| Packaging | cardboard box |
| Age group | 3+ |
| For whom | boy, girl |
| Subject | kitchen |
| Package Contents | sink, other accessories, stove, gloves, handles, doors |
| Packaging parameters | |
| Width | 630 mm |
| Height | 120 mm |
| Length | 400 mm |
| Weight | 9.2 kg |
| Volume | 0.0302 m3 |
| Physical | |
| Colour | green оливковий |
| Size | 62 x 30.4 x 58.6 50.3 см висота стільниці |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback