| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Set |
| Features | Puzzle included x16., 75x75 cm |
| Age group | 4+ |
| For whom | girl |
| Subject | fairy tales, other |
| Power supplies | none |
| Packaging parameters | |
| Width | 410 mm |
| Height | 280 mm |
| Length | 120 mm |
| Weight | 2.06 kg |
| Volume | 0.0138 m3 |
| Physical | |
| Colour | Multicoloured, pink |
| Material | wood, carton |
| Package size | 41.5 x 12 x 28 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback