| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Ironing board |
| Age group | 3+ |
| Piece Count, pc(s) | 5 (прасувальна дошка з рівнями висоти 49 см та 55 см, праска, з вішаки) |
| For whom | boy, girl |
| Subject | house |
| Packaging parameters | |
| Width | 690 mm |
| Height | 100 mm |
| Length | 270 mm |
| Weight | 2.75 kg |
| Volume | 0.0186 m3 |
| Physical | |
| Colour | with pattern |
| Material | wood |
| Size | 59,5 x 25 x 55,5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback