| Additionally | |
| Key Features | Caution: Rinse before first use. |
| Colour | pink, with pattern |
| Dimensions | 14.5 х 6.6 х 6.6 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | bottle |
| Gender | girl |
| Age, months | 36+ |
| Packaging parameters | |
| Width | 70 mm |
| Height | 150 mm |
| Length | 70 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0007 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback