| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Category development | motor coordination, logical thinking, perseverance, concentration of attention |
| Age suitability | 1+ |
| Type of toy | developing game |
| For whom | for girls, for boys |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 330 mm |
| Height | 310 mm |
| Length | 320 mm |
| Weight | 4.71 kg |
| Volume | 0.0327 m3 |
| Physical | |
| Material | wood |
| Dimensions | 32.5 x 33.2 x 50.3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback