| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Nado |
| Features | consists of two parts, целостный тяжеловесный режим (две составляющие собраны вместе), Crack mode (can split into 2 parts to attack the opponent in different directions), кожну дзиґу можна самостійно запускати на арені, 3 modes |
| Packaging | упаковка-кейс |
| For whom | boy, girl |
| Package Contents | launcher, лента старта, ключ для сборки, 2 дзиґи |
| Packaging parameters | |
| Width | 250 mm |
| Height | 70 mm |
| Length | 170 mm |
| Weight | 0.43 kg |
| Volume | 0.003 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback