| Guarantee | |
| Guarantee | 6 months |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Nado |
| Packaging | cardboard box |
| Age group | 6+ |
| For whom | boy, girl |
| Package Contents | ключ для сборки, дзиґа з вбудованим Li-ion акумулятором, charging cable |
| Power supplies | rechargeable battery |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 200 mm |
| Length | 80 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Volume | 0.0016 m3 |
| Physical | |
| Material | metal, plastic |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback