| Capability | |
| Additionally | Microphone, backlight, Громкая связь (спикерфон), Эхоподавление |
| Wireless interfaces | Bluetooth |
| Control | |
| Additionally | управление голосом |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Packaging parameters | |
| Width | 90 mm |
| Height | 120 mm |
| Length | 90 mm |
| Weight | 0.35 kg |
| Volume | 0.001 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| Equipment | USB cable |
| Powered | |
| Battery operated | Есть |
| Powered by USB-port | Есть |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback