| Additionally | |
| Key Features | Backlight, Pixart 3389 sensor |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Application | for games |
| Connection interface | USB |
| Type manipulator | mouse |
| Type of connection | wired |
| Sensor Type | optic |
| DPI | 16000 |
| Packaging parameters | |
| Width | 60 mm |
| Height | 180 mm |
| Length | 120 mm |
| Weight | 0.25 kg |
| Volume | 0.0013 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| Dimensions (HxWxD ) | 41 х 60 х 120 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback