| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Packaging parameters | |
| Width | 70 mm |
| Height | 70 mm |
| Length | 470 mm |
| Weight | 0.61 kg |
| Volume | 0.0023 m3 |
| Specification | |
| Working surface | one-sided |
| Application | for gaming |
| Compatible with the optical mouse | Есть |
| Additionally | Non-slip base, Прошитые края |
| Material | Fabric, Rubber |
| Colour | Black, With pattern |
| Dimensions | 450x400x4 |
| Thickness, mm | 4 |
| Type | Mousepad |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback