| Additionally | |
| Adjusting the volume | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | wired |
| Application | headset for PC headset is optimized for popular VoIP software and Skype for business applications |
| Supply cable | one-sided |
| Headphone Type | covering |
| Wearing style | headband |
| Packaging parameters | |
| Width | 180 mm |
| Height | 140 mm |
| Length | 60 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0015 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 86 |
| Dimensions | 146 x 164 x 58 |
| Specifications | |
| Sensitivity, dB | 111 |
| Intentional impedance, Om | 32 |
| Frequency range | 20 - 20000 |
| Connection options | Plug 3.5 mm (mini-Jack) |
| Microphone | Есть |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Speaker diameter | 30 mm |
| Microphone design | mobile |
| Sound | stereo |
| Nominal impedance microphone, Om | 680 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback