| Additionally | |
| Package Contents | keyboard only, manual, warranty |
| Key Features | Number pad, Multimedia keys, Anti-Ghosting, 5 macro keys, System notification blocking mode, Cable in tissue sheath |
| OS Compatibility | Windows 10 |
| USB-hub | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| Connection | wired |
| Connection interface | USB |
| Format | Gaming |
| Keyboard Type | Mechanical |
| Cable length, m | 2 |
| Number of keys, pcs | 115 (з них 5 макро-клавіш) |
| Backlighting | Есть 16,8 млн. кольорів RGB |
| Packaging parameters | |
| Width | 520 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 200 mm |
| Weight | 1.85 kg |
| Volume | 0.0062 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 1410 |
| Dimensions (HxWxD ) | 376.8 x 169.8 x 46.5 |
| Material | aluminum anodized |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback