| Additionally | |
| Package Contents | mouse, warranty card, quick start guide |
| Compatibility | Windows, macOS |
| Features | |
| Number of buttons, | 3 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| Application | for laptop, desktop computer |
| Connection interface | USB |
| Type manipulator | mouse |
| Type of connection | wired |
| Sensor Type | optic |
| DPI | 1600 |
| Packaging parameters | |
| Width | 80 mm |
| Height | 50 mm |
| Length | 130 mm |
| Weight | 0.13 kg |
| Volume | 0.0005 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic |
| Colour | black |
| The weight, g | 90 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback