Elegant compact keyboard, silent in use. It has a low-profile design and the keys are quick, comfortable and quiet, so it's just what you need. Wherever you go, take these great companions with you, a precise mouse and an ergonomic Plug and Play keyboard with all the goodies.
| Additionally | |
| Package Contents | keyboard and mouse, warranty card, quick start guide |
| Key Features | Plug and Play |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| Connection | wired |
| Connection interface | USB |
| Format | Classic |
| Mouse | |
| Sensor Type | optic |
| DPI | 1600 dpi |
| Packaging parameters | |
| Width | 500 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 170 mm |
| Weight | 0.66 kg |
| Volume | 0.0034 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 440 (клавіатура), 60 г (миша) |
| Dimensions (HxWxD ) | 425.9 x 146.1 x 26.8 (клавіатура), 103.4 x 61.1 x 34.2 мм (миша) |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback